خرید وی پی ان

Celt-elVPN شرایط خدمات

این سند سرویس خدمات (“شرایط”) شرایط و ضوابط استفاده از سرویس VPN (“خدمات” یا “سرویس”) ارائه شده توسط Celt-el VPN International Ltd. (“Celt-elVPN”) را مشخص می کند. این شرایط همچنین به استفاده و دسترسی به محتوا Celt-elVPN (“محتوا”) که شامل وب سایت Celt-elVPN (“سایت”)، برنامه های کاربردی (Application) و هر گونه نرم افزار ارائه شده توسط Celt- elVPN (“نرم افزار”).

با موافقت با این شرایط، شما نیز به خط مشی رازداری (“سیاست حفظ حریم خصوصی”) موافقت میکنید، که میتوانید در اینجا بخوانید.

1. پذیرش

با دسترسی به محتوا یا خدمات، شما از طرف خود یا کسانی که شما نماینده (“شما”) هستید، موافقت میکنید تا به طور کامل با این شرایط موافق باشید این شرایط موافقتنامه قانونی (“توافقنامه”) بین شما و Celt-elVPN را تشکیل می دهد. اگر شما با هیچ بخشی از شرایط موافق نیستید، ممکن است از خدمات ما استفاده نکنید.

با ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از خدمات ما، شما نشان می دهید که حداقل 18 سال (18 سال) هستید یا اینکه شما یک شخص قانونی معتبر هستید و اطلاعات ثبت شده ای که ارائه کرده اید دقیق و کامل است.

2. اصلاح

Celt-elVPN ممکن است شرایط را به موقع بدون اطلاع قبلی به روزرسانی کند. اگر بعد از این تغییرات، خدمات، محتوا، سایت، نرم افزار یا نرم افزار Celt-elVPN را ادامه دهید، سپس با شرایط تجدید نظر موافقت میکنید. نسخه فعلی شرایط در سایت موجود است. شما می دانید و موافقت می کنید که از نظر شما زمان و ماباید این شرایط را مرور کنید تا از قوانین و تعهدات فعلی مطلع شوید. هشدار از هر گونه تغییرات هسته ای به شرایط، به مشترکان از طریق یک پیام ایمیل یا به روز رسانی به سایت ارائه می شود. استفاده شما از محتوا یا خدمات پس از تغییرات این شرایط، پذیرش شما از شرایط تغییر یافته است.

3. سیاست حفظ حریم خصوصی

Celt-elVPN به حریم شخصی شما متعهد است و سابقه مرور، مقصد ترافیک، محتوای داده یا DNS پرس و جو از مشترکین متصل به VPN ما را جمع آوری یا وارد نمی کند. در طول ثبت نام ما ممکن است برخی اطلاعات شخصی حساس مانند آدرس ایمیل و اطلاعات پرداخت شما را جمع آوری کنیم. ما فقط اطلاعاتی را برای تحویل مناسب سایت و خدمات لازم داریم.

به منظور وضوح و شفافیت، ما تمام اطلاعات مربوط به جمع آوری داده ها را در یک سند جداگانه شناخته شده به عنوان سیاست حفظ حریم خصوصی، که در سایت موجود است، قرار داده ایم. لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی را به طور کامل مرور کنید تا درک دقیقی از نحوه رسیدگی به اطلاعات حساس شما داشته باشید.

4. اشتراک

خدمات Celt-elVPN برای ثبت نام در سایت در دسترس شما هستند. با اشتراک دادن به خدمات، شما موافقت می کنید که برای یک دوره انتخابی خود، یک مشترک (“مشترک”) شوید. لیست کامل طرح های اشتراک و قیمت گذاری در سایت موجود است. Celt-elVPN حق تغییر هزینه اشتراک و یا ایجاد هزینه های جدید را در هر زمان با اطلاع پیشنهادی معقول ارسال شده در سایت و یا ارسال از طریق ایمیل است. هر تغییری در قیمت گذاری، دوره اشتراک اشتراک مشترکین را تحت تاثیر قرار نخواهد داد و در صورت تمدید اشتراک، موثر خواهد بود.

هنگامی که با روش پرداخت شما پشتیبانی می شود، برنامه ها به طور پیش فرض به اتمام مدت اعتبار به طور خودکار به صورت خودکار تمدید می شوند. به طور پیش فرض، مدت زمان تجدید برای مدت زمان مشابه با شرایط پرداخت صورتحساب برای اشتراک اصلی است. هزینه اشتراک به طور خودکار به روش پرداختی که اخیرا انتخاب کرده اید، پرداخت می شود. اگر میخواهید تمدید اتوماتیک را متوقف کنید، ممکن است به سایت وارد شوید و تمدید خودکار را خاموش کنید. به طور پیش فرض، تمدید اتوماتیک هنگامی استفاده می شود که از روش پرداختی که از تمدید خودکار پشتیبانی می کند (مانند کارت اعتباری یا پی پال) روشن شود، و هنگامی که شما از یک روش پرداخت که از تمدید خودکار پشتیبانی نمی کند (مانند بیت کوین )

هر اشتراکی که پرداخت می شود به شما یک (1) مجوز برای استفاده در سه (3) دستگاه های مختلف در هر زمان داده می شود. اگر می خواهید از خدمات در بیش از سه دستگاه در یک زمان استفاده کنید، می توانید یا (i) Celt-elVPN را در روتر خود استفاده کنید، (ii) خرید برنامه های اشتراک اضافی داشته باشید یا (iii) خرید مجوز های اضافی از طریق Volume مجوز “گزینه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه صدور مجوز، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

5. سیاست بازپرداخت

شما می توانید حساب خود را با بازپرداخت کامل ظرف 30 روز از زمان خرید اولیه (“گارانتی برگشت پول”) لغو کنید.

بازپرداخت بیش از پنجره خرید 30 روزه با توجه به Celt-elVPN محاسبه خواهد شد، در صورتی که مشترک بتواند نشان دهد که سرویس در طول دوره اشتراک موجود نباشد یا قابل استفاده باشد و تلاش های منطقی برای تماس با Celt-elVPN به موضوع را حل کن. در این مورد، Celt-elVPN می تواند مشترک را با بازپرداخت pro-rata هزینه های خدماتی که در طول دوره زمانی که سرویس در دسترس نبود یا قابل استفاده نبود، فراهم کند.

بازپرداختها معمولا ظرف هفت (7) روز پردازش می شوند و به صورت اولیه پرداخت که برای خرید استفاده می شود، ساخته می شوند. تمام بازپرداخت ها در دلار ارسال می شوند و بنابراین مبلغ بازپرداخت می توانند از مبلغی که در ابتدا پرداخت می شود در پول محلی یا بیت کوین متفاوت باشد.

هر گونه تغییر در خرید اصلی، مانند ارتقاء به یک مدت زمانبندی صورتحساب یا خرید مجوزهای اضافی در همان حساب، باید از گزینه گارانتی برگشت پول تشکیل شده باشد. برای درخواست بازپرداخت تحت گارانتی برگشت پول، با درخواست خود به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید:

6. سیاست استفاده قابل قبول

Celt-elVPN Services ممکن است از سراسر جهان دسترسی پیدا کند، بنابراین مسئولیت شما این است که ارزیابی کنید که آیا استفاده از سایت، نرم افزار، نرم افزار یا خدمات مطابق با قوانین و مقررات محلی است. هر زمان که از سایت، نرم افزار، نرم افزار و یا خدمات استفاده می کنید، شما باید از این شرایط و قوانین، مقررات و سیاست های مربوطه پیروی کنید.

شما می دانید که این مسئولیت شماست که اطلاعات حساب Celt-elVPN خود را محرمانه نگه دارید. شما مسئول تمام فعالیت های تحت حساب خود هستید. اگر تا به حال کشف کرده اید یا مشکوک هستید که کسی بدون اجازه شما به حساب شما دسترسی پیدا کرده است، توصیه می شود بلافاصله به ما اطلاع دهید تا بتوانیم مدارک حساب شما را لغو و مجوز های جدید صادر کنیم.

Celt-elVPN با هدف ارائه بهترین خدمات ممکن برای همه مشترکین ما است. به این معنا، ما نیاز داریم که محتوای یا خدمات ما را نادیده بگیریم. سوءاستفاده به هر گونه استفاده، دسترسی یا دخالت در محتوا یا خدمات بر خلاف شرایط یا قوانین و مقررات مربوطه اشاره دارد.

Celt-elVPN به منظور حفاظت از خدمات از سوءاستفاده یا استفاده از آن برای آسیب رساندن به دیگران محفوظ است، زمانی که سرویس های ما بر خلاف این شرایط و قوانین مربوطه مورد استفاده قرار می گیرند. شما موافقت می کنید که Celt-elVPN ممکن است حساب شما را بدون پرداخت هزینه خدماتی که قبلا پرداخت کرده اید، لغو کند، اگر از سرویس استفاده نادرست استفاده کنید.

در استفاده از خدمات ما، شما قبول ندارید که:

  • ارسال یا ارسال تبلیغات یا محتوای ناخواسته (یعنی “هرزنامه”) را از طریق سرویس.
  • ارسال، ارسال و یا ارسال بیش از سرویس هر گونه مطالب غیر قانونی، نفرت، تهدید، توهین آمیز و یا اعتراض آمیز؛ حقوق مالکیت معنوی را نقض می کند؛ به حریم خصوصی حمله می کند یا باعث خشونت می شود.
  • آپلود، دانلود، ارسال، پخش و یا پخش هر گونه محتوا محافظت شده توسط کپی رایت یا هر گونه حق مالکیت دیگر بدون اولا از اجازه مالک از محتوای اختصاصی به دست آمده است.
  • آپلود، دانلود، ارسال، تولید مثل و یا توزیع هر محتوایی که شامل تصاویر جنسی یا صریح از افراد زیر سن قانونی است.
  • مشارکت در هر رفتاری که هر مشترک دیگری را از استفاده یا لذت بردن از سرویس محدود یا مهار می کند.
  • تلاش برای دسترسی، نظارت و اتصال به دستگاههای رایانه بدون مجوز مناسب (یعنی هرگونه «هک کردن»).
  • تلاش برای جمع آوری، استفاده و یا توزیع یک لیست از آدرس های IP توسط Celt-elVPN در ارتباط با سرویس.
  • از سرویس برای هر چیزی غیر از اهداف قانونی استفاده کنید.

7. مجوز

با توجه به انطباق با این شرایط، Celt-elVPN به شما یک مجوز غیر منحصر به فرد و محدود برای دانلود و استفاده از نرم افزار می دهد. اصلاح، توزیع به احزاب غیر مجاز، مهندسی معکوس، و یا استفاده از نرم افزار به هر نحوی که به صراحت توسط Celt-elVPN مجاز نیست، به شدت ممنوع است.

استفاده از هر ماده ای که به حقوق مالکیت معنوی Celt-elVPN مربوط می شود ممنوع است، مگر اینکه با Celt-elVPN رضایت کتبی صریح خود را ارائه دهید.

8. زبان و ترجمه محتوا

تمام مطالب ما در ابتدا به زبان انگلیسی نوشته شده بود. هر گونه ترجمه محتوا ما بر اساس بهترین تلاش انجام می شود. ما نمی توانیم دقت محتوای محتوا را تضمین کنیم. در صورت هر گونه اختلاف بین محتوای ترجمه شده و محتوای انگلیسی، محتوای انگلیسی باید غلبه کند.

9. وب سایت های شخص ثالث

Celt-elVPN می تواند محتوای شما متعلق به شخص ثالث (“شخص ثالث”) یا پیوند به وب سایت های شخص ثالث را فراهم کند. Celt-elVPN مسئولیت در دسترس بودن محتویات ارائه شده توسط اشخاص ثالث را ندارد، زیرا آنها تحت کنترل یا نظارت Celt-elVPN نیستند و ممکن است شرایط استفاده و سیاست های مختلفی داشته باشند. دسترسی شما از طریق خدمات ما به هر وب سایت، سرویس یا محتوایی که توسط طرفهای ثالث ارائه می شود، هیچ ارتباطی بین Celt-elVPN و چنین شخص ثالثی نشان نمی دهد.

10. سلب مسئولیت

ما در تلاش برای جلوگیری از وقفه به سایت و خدمات است. با این حال، این ها بر مبنای “به صورت” و “به صورت موجود” ارائه می شوند و ما به طور مستقیم یا به طور قطعی دقت هر گونه مواد یا اطلاعاتی که از طریق سایت یا سرویس ارائه شده است، و یا مناسب بودن آنها برای هر هدف خاص. ما به صراحت تمامی ضمانت نامه های هر نوع، به صورت بیان یا ضمنی، از جمله اما نه محدود به ضمانت های قابل فروش بودن یا آمادگی برای یک هدف خاص، و یا عدم نقض حقوق قانونی، به طور قطعی محکوم می کنیم. ما هیچ تضمینی وجود ندارد که خدمات مورد نیاز شما را برآورده کنند یا آن را بدون وقفه، به موقع، ایمن یا بدون خطا و یا نقص ها، اگر وجود داشته باشد، اصلاح می شود. شما تصدیق میکنید که به سایت و خدمات خود دسترسی دارید و تنها با ریسک و اختیار شماست.

پوشش سرویس، سرعت، موقعیت سرور و کیفیت خدمات VPN ممکن است متفاوت باشد. Celt-elVPN سعی خواهد کرد که خدمات را همیشه در دسترس داشته باشد. با این حال، این سرویس ممکن است به دلیل عدم دسترسی به انواع مختلفی از فرایندهای کنترل ماجرا، از جمله اما نه محدود به موارد اضطراری باشد؛ شکست خدمات شخص ثالث؛ یا انتقال، تجهیزات، یا مشکلات شبکه یا محدودیت ها، تداخل، یا قدرت سیگنال؛ و ممکن است قطع شود، رد شود، محدود یا محدود شود. ما مسئول داده ها، پیام ها یا صفحات از دست رفته، تحویل، تاخیر و یا اشتباه ناشی از وقفه یا مشکلات عملکرد سرویس، سرویس های ارتباطی یا شبکه ها نیستیم. ما ممکن است محدودیت استفاده یا سرویس را تحمیل کنیم، سرویس را معلق کنیم، حسابهای VPN را خاتمه دهیم، یا انواع خاصی از استفاده را بر اساس صلاحدید ما برای حفاظت از مشترکین یا سرویس ها محدود کنیم. دقت و به موقع بودن داده های دریافت شده تضمین نمی شود تاخیر و یا ناکامی ممکن است رخ دهد.

Celt-elVPN حق دارد مواردی را که نقض این شرایط در نظر گرفته اند، بررسی کند. ما ممکن است، ما را به عهده ما و بدون اطلاع قبلی، حذف، مسدود کردن، فیلتر کردن یا محدود کردن هرگونه وسیله یا اطلاعاتی که به نظر ما نقض حقوقی یا احتمالی محدودیت های مندرج در این شرایط است، متعهد کنیم. و هر فعالیت دیگری که ممکن است Celt-elVPN یا مشتریان ما را به مسئولیت سوق دهد. Celt-elVPN هرگونه مسئولیتی در قبال هر گونه نقص در بخش ما را متوقف می کند تا مانع انتقال چنین مواد یا اطلاعات از طریق سرویس و / یا به دستگاه رایانه شما شود.

11. محدودیت های مسئولیت

Celt-elVPN مسئولیتی نخواهد داشت و هیچگونه مسئولیتی به هیچ یک از مشترکین یا شخص دیگری برای هرگونه ضرر و زیانی که در صورت وقوع:

هر گونه شکست و یا وقفه در سایت یا خدمات؛
هر گونه اقدام یا عدم انجام هر شخص ثالثی که در ساخت سایت یا سرویس یا اطلاعات موجود در آن موجود است برای شما در دسترس است؛
هر گونه علت دیگر مربوط به دسترسی و یا استفاده شما، یا عدم دسترسی به یا استفاده از هر بخش از سایت یا محتوای آن؛
تعاملات شما در سایت یا سرویس؛
عدم رعایت این موافقتنامه؛
هزینه تهیه کالاهای جایگزین یا خدمات؛ یا
دسترسی غیر مجاز به تغییر یا انتقال داده ها و یا انتقال شما، صرفنظر از اینکه شرایط مربوط به چنین علتی ممکن است در کنترل Celt-elVPN یا هر فروشنده ارائه نرم افزار، خدمات یا پشتیبانی از سایت یا سرویس باشد.
Celt-elVPN، شرکای خود، وابسته، شرکت های تابعه، اعضای، افسران و یا کارکنان در هیچ شرایطی هیچ مسئولیتی در قبال خسارت های مستقیم، خاص، غیر مستقیم، منفی و غیرمستقیم، و یا هرگونه خسارت یا زیان دیگر هر نوع، حتی اگر آنها از امکان آن مطلع شده اند. در موارد فوق ممنوع است.

12. جبران خسارت

شما موافقت میکنید که Celt-elVPN، افسران، مدیران، کارمندان، اعضا، شرکا، نمایندگان و تامین کنندگان، و وابسته، مأمورین، مدیران، کارمندان، اعضا، سهامداران، شرکا و نمایندگان آنها، به خسارت، دفاع و نگهداری آن بپردازید. از هرگونه ادعا و هزینهای، از جمله هزینه وکیل، که ناشی از استفاده شما از محتوا و خدمات است، از جمله اما نه محدود به نقض این توافقنامه. ما ممکن است، با اتکاء به صلاحدید خود، دفاع و انحصار منحصر به فردی را برای هر گونه موضوعی که به وسیله شما متضرر می شود، بپذیریم. با این وجود، فرضیه چنین دفاع یا کنترل توسط ما هیچ یک از تعهدات بازپرداخت شما را رد نمی کند.

13. انتخاب قانون

این توافقنامه بر اساس قوانین جزایر ویرجین بریتانیا، به استثنای قوانین حاکم بر اختلافات قانونی، تحت نظر گرفته می شود.

14. داوری

کلیه اختلافات ناشی از این موافقتنامه یا استفاده از این سایت یا خدمات باید توسط یک داور (“داور”) تحت قوانین داوری (“قوانین”) مرکز بین المللی حل اختلاف (ICDR) حل و فصل شود. منصوب می شود مطابق با قوانین گفت. داوری در Road Town، Tortola، جزایر ویرجین بریتانیا انجام خواهد شد، مگر اینکه همه طرفها با موافقت نامه کتبی امضا شده موافق باشند.

داور باید صلاحیت داشته باشد و زمینه ای در زمینه شبکه های کامپیوتری داشته باشد، از جمله اما نه تنها به اینترنت.

داور باید صلاحیت اجازه تبادل اسناد سریع را داشته باشد، اما هر گونه کشف باید محدود به درخواست های مستند و بازجویی ها باشد. داور باید هیچ قدرت یا اختیاری برای افزودن یا تخطی از این موافقتنامه نداشته باشد و هزینه های داوری باید به طور مساوی پرداخت شود، مگر به شرح زیر.

داوری باید براساس برنامه زمانبندی شده انجام شود. داوری باید به اتمام برسد و بلافاصله بعد از یکصد و بیست (120) روز پس از درخواست تقاضای داوری، مجددا صادر شود، مگر اینکه همه طرفین در روند داوری به طور رسمی به تمدید یا تمدید موافقت کنند.

با توجه به قوانین قابل اجرا بر خلاف، شما موافقت می کنید که هر علتی از اقدامات ناشی از یا استفاده از سایت یا خدمات ما باید در عرض یک سال (1) پس از علت عمل جاری آغاز شود، یا چنین اقداماتی دائما ممنوع

در صورتی که Celt-elVPN در هرگونه داوری پاسخگو باشد، خسارتهای اعطا شده علیه Celt-elVPN ممکن است از مبلغی که Celt-elVPN برای استفاده از خدمات پرداخت کرده اید، بیش از حد باشد.

داور باید اختیار موقت، مقدماتی یا اجباری را در قالب هایی که به طور قابل توجهی مشابه آنچه که در دادگاه قانون به آنها داده می شود، اعطا کند. داور باید هیچ مجوزی برای اعطای خسارت مجازات نداشته باشد. در هر دادگاه صالحیت صالحیت در جزایر ویرجین بریتانیا، ممکن است جایزه داوری را به اجرا درآورد یا ممکن است امدادرسانای پیش بینی شود. هزینه های منطقی (از جمله تمام هزینه های داوری) و هزینه وکالت بر علیه حزبی که داوری را آغاز کرده است، اعطا می شود، در صورتی که این حزب در داوری غالب نخواهد شد.

احزاب تحت این قرارداد داوری عبارتند از: Celt-elVPN، افسران، مدیران و کارمندان آن و هر شرکت یا نهاد قانونی که یک والد، شرکت تابعه یا شرکت وابسته به Celt-elVPN است یا با آن Celt-elVPN قراردادی را به خدمات Celt-elVPN را به مشترکان ارائه می دهد.

زنده ماندن در فضای مجازی قبل از خرید vpn و استفاده از یک وی پی ان پر سرعت غیر ممکن بوده است .با خرید فیلتر شکن برای گوشی ها هوشمند و کریو برای کامپیوتر امنیت آنلاین را تجربه کنید.