Icon

چرا Celt-elVPN

Celt-elVPN سرویس ویژه اختصاصی، امن ترین و سریعترین سرویس VPN را با بهترین پروتکل پشتیبانی VPN و شبکه اختصاصی مجازی اختصاصی OpenSource اختصاصی خود دارد.

بهترین دلیل برای انتخاب Celt-elVPN

1. حالت سرورهای هنری

سرورهای Ironclad

Celt-elVPN سرورهای متشکل از فلزی را ارائه می دهد که بسیار پیکربندی شده، بر خلاف VPS (سرورهای مجازی خصوصی) و یا VM ها (ماشین های مجازی). از آنجا که سرور Bare-Metal برای اهداف خاص تنظیم شده است، هر سرور در یک زمان یک هدف دارد. کاربران Celt-elVPN هر زمان خدمات اختصاصی دریافت می کنند.

سرورهای DNS با کارایی بالا

Celt-elVPN سرورهای DNS با کارایی بالا را به شبکه خود نصب کرده است که امنیت بالای کاربران را در شبکه Celt-elVPN تضمین می کند. از آنجا که سرورهای DNS اهمیت زیادی دارند، سرعت آنها در عمل باید بسیار سریع باشد و سرورهای DNS Celt-elVPN همانطور که قرار است باشند.

2. سرورهای فوق سریع جریان

سریع سرعت اینترنت سریع

بر اساس Infrastructure OpenSource شبکه Celt-elVPN با سرورهای قدرتمند و فوق سریع پر می شود، که به وسیله QOS (کیفیت سرویس) بهینه سازی شده است. این یک تجربه جریانی رایگان برای فیلمها، نمایشهای تلویزیونی، ورزشهای زنده و غیره فراهم می کند.

10 GBPS پهنای باند

Team Celt-elVPN نیاز کاربر به سرعت را درک می کند. هیچ کس نمی خواهد اتصال به اینترنت با سرعت آستانه و برای آن نیاز به یک VPN فراهم می کند که سرعت فوق العاده سریع. سرور Celt-elVPN از پهنای باند 10 گیگابیتی پشتیبانی می کند که هر کاربر هر زمان که بخواهد جریان ویدیویی بدون وقفه پخش کند، اطمینان می دهد.

3. ویژگی های خاص و سفارشی

گزینه های بسیار سفارشی

سرورهای Celt-elVPN برای عملکرد مطلوب سفارشی می شوند. سرورهای سفارشی برای سوئیچینگ بسته بندی سریع و بی عیب و نقص طراحی شده اند که شبکه Celt-elVPN را پایدار و فوق العاده سریع می کند.

فایروال + Ad Blocker

Celt-elVPN با استفاده از یکی از مشهورترین فایروال سفارشی عمل می کند که بسیار هوشمندانه است که فایروال همراه با سرورهای یکپارچه DNS خود را به طور خودکار تمام آگهی های ناخواسته را از ظاهر شدن بر روی دستگاه کاربر فیلتر می کند.

4. کاربر پسند

24/7 پشتیبانی چت زنده

تیم Live Chat Support در Celt-elVPN بهترین در صنعت VPN است. قابلیت چت زنده پشتیبانی چند زبانه با پشتیبانی از راه دور دسکتاپ را پشتیبانی می کند – 24/7/365. سوال یا پرس و جو بسیار دشوار یا فوق العاده ساده دارید؟ دریغ نکنید، تیم پشتیبانی را بالا ببرید!

قیمت گذاری بی نظیر

تعجب می کنم چرا Celt-elVPN قادر به ارائه یک قیمت به قیمت 4 دلار در ماه می باشد؟ بیایید به شما بگویم ساده است. تمام سرورهای ما دارای ظرفیت های بالاتری هستند و پهنای باند و بهینه سازی شده با کرنل بسته را مدیریت می کنند. همه اینها به ما کمک می کند قیمت پایین خدمات را حفظ کنیم.

دریافت Celt-elVPN

چه چیز دیگری با Celt-elVPN دریافت می کنید؟

رمزگذاری نظامی درجه

در حالی که بسیاری از سرویس های VPN رمزگذاری داده ها را برای امنیت کاربران ارائه می دهند، Celt-elVPN یک مرحله ای را ادامه می دهد و کاربران با رمزگذاری کامل با شتاب کامل به کاربران ارائه می دهند. به همین دلیل کاربران Celt-elVPN با وجود اجرای کامل ماژول های رمزنگاری، در اینترنت فوق العاده سریع بسیار امن هستند

محافظت شده با IPS (سیستم پیشگیری از نفوذ)

شبکه Celt-elVPN با IPS (سیستم پیشگیری از نفوذ) محافظت می شود که امنیت را در برابر کوکی ها ناخواسته، هکرها، صفحات وب به خطر افتاده و غیره تضمین می کند. هرگز نگران نباشید هنگام ورود به اینترنت.

پروتکل های متنوع

Celt-elVPN اولین انتخاب هر کاربر اینترنت به دلیل طیف وسیعی از پروتکل های آن است. شما می توانید Celt-elVPN را در تمام سیستم عامل ها و دستگاه های PPTP، L2TP، OpenVPN (پورت های متعدد UDP / TCP) و Openconnect استفاده کنید. این همه نیست اما بیشتر “پروتکل های سفارشی” در راه هستند که از طریق هر فایروال در جهان درست می شود!

زنده ماندن در فضای مجازی قبل از خرید vpn و استفاده از یک وی پی ان پر سرعت غیر ممکن بوده است .با خرید فیلتر شکن برای گوشی ها هوشمند و کریو برای کامپیوتر امنیت آنلاین را تجربه کنید.