وی پی ان

VPN چیست؟

VPN برای شبکه خصوصی مجازی، یک تونل امن بین دو یا چند دستگاه است.

اتصال به یک VPN به شما یک اتصال رمزگذاری شده به اینترنت می دهد. این به شما اجازه می دهد خصوصی بمانید، ایمن بمانید و به محتوای آنلاین که میخواهید دسترسی پیدا کنید بدون توجه به جایی که هستید.

 

چه می توانم با VPN انجام دهم؟

یک VPN یک ابزار بقاء چند منظوره دیجیتال است. شما می توانید از VPN خود:

 

 • آدرس آی پی واقعی خود را پنهان کنید و با حفظ حریم خصوصی مطلوب در وب بگردید
 • از طریق رمزنگاری VPN از اطلاعات محرمانه خود (مانند اعتبارنامه های الکترونیکی بانکی یا کلمه های کلیدی رسانه های اجتماعی) محافظت کنید
 • انکلاک کردن و دسترسی به وب سایت های مورد علاقه خود و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی
 • جریان و هر چیزی را ایمن، ناشناس و بدون محدودیت دانلود کنید
 • هنگام خرید آنلاین، تخفیف بگیرید

 

چه خدماتی می توانید با یک VPN دسترسی داشته باشید؟

VPN به شما کمک می کند تا به طیف وسیعی از نمایش های تلویزیونی آنلاین، سایت های رسانه های اجتماعی و ارائه دهندگان اخبار به راحتی و ایمن دسترسی پیدا کنید.

لیستی از خدماتی را که می توانید با Celt-elVPN در اینجا دسترسی داشته باشید مشاهده کنید.

 

چرا Celt-elVPN نیاز دارم؟

شما نیاز به Celt-elVPN دارید:

الف) شما در مورد حریم خصوصی خود نگران هستید
اگر شما وب سایت ها، ISP خود یا هکرها را به فعالیت های خود نمی پردازید، سپس یک VPN محافظت نیاز دارید. Celt-elVPN در حالی که در حال انتقال است، اطلاعات شما را رمزگذاری می کند و آن را برای اشخاص ثالث غیر قابل خواندن می کند. Celt-elVPN همچنین آدرس آی پی و محل خود را با دادن یک IP ناشناس پنهان می کند. در Celt-elVPN، امنیت شما اولویت اول است. Celt-elVPN فعالیت مرور خود را وارد نمی کند

ب) شما باید به محتوای مسدود شده یا سانسور شده دسترسی داشته باشید.
اگر شما در مکانی زندگی می کنید که برخی از سایت ها یا خدمات مسدود شده یا سانسور شده اند، می توانید به سرورهای امن Celt-elVPN در هر یک از 94 کشور دسترسی داشته باشید و به صورت رایگان از طریق وب بطور رایگان بگردید.

 

آدرس IP من چیست؟

با مراجعه به این صفحه می توانید آدرس IP دستگاه خود را ببینید: محل آدرس IP من چیست؟

آیا VPN اتصال اینترنت شما را آهسته کند؟

این امکان وجود دارد با هر VPN، اما تفاوت اغلب غیر قابل توجه است. علاوه بر این، اگر ISP شما نوع خاصی از ترافیک را کاهش دهد، با استفاده از VPN می تواند سرعت شما را افزایش دهد. Celt-elVPN یک شبکه با سرعت بالا با سرعت بالا با استفاده از پهنای باند از ارائه دهندگان درجه 1 اجرا می کند.

Celt-elVPN چقدر هزینه دارد؟

Celt-elVPN دارای سه طرح استاندارد مشترک است که طول آن متفاوت است و از 8.32 دلار در هر ماه برای یک سال برنامه ریزی شده است. شما می توانید آخرین قیمت ها و برنامه های اشتراک را در اینجا ببینید.

هر اشتراک با یک تضمین 30 روزه پول نقد همراه است، بنابراین شما می توانید خدمات بدون خطر را امتحان کنید.

آیا در مورد اشتراک Celt-elVPN سوالات بیشتری دارید؟ با تیم Support Celt-elVPN تماس بگیرید.

 

آیا Celt-elVPN رایگان است؟

شماره Celt-elVPN سرویس VPN حق بیمه است، اگر چه محاکمه آزاد برای دستگاه های خاص تلفن همراه در دسترس است.

علاوه بر این، تمام اشتراکها با تضمین 30 روزه پول نقد همراه میشوند، بدین معنی که اگر ذهن شما تغییر کند، یک ماه با ریسک صفر امتحان کنید.

 

تضمین بازپرداخت 30 روزه چگونه کار می کند؟

Celt-elVPN اعتماد به نفس شما را از قابل اعتماد ترین و سریع ترین VPN جهان لذت ببرید. اگر به هر دلیلی با تجربه خود ناراضی هستید، 30 روز کامل دارید تا بتوانید در هر طرح Celt-elVPN که انتخاب میکنید بازپرداخت شود. فقط با تیم پشتیبانی Celt-elVPN تماس بگیرید.

در اینجا از تضمین 30 روزه بازگشت پول بیشتر بدانید.

 

با اشتراک من چه می کنید؟

هر اشتراک با دسترسی به تمام برنامه های Celt-elVPN و مکان های سرور می آید. شما می توانید برنامه های Celt-elVPN را به تعداد زیادی دستگاه که مایلید دانلود کنید یا از دستورالعمل های پیکربندی دستی استفاده کنید.

دستورالعمل های نصب برای برنامه های Celt-elVPNو تنظیمات دستی را در اینجا ببینید.

چگونه می توانم برای اشتراک خود پرداخت کنم؟

Celt-elVPN با پرداخت ویزا، Mastercard، American Express، Discover، Paypal، Bitcoin، WebMoney، Alipay، UnionPay، Yandex Money، Giropay، IDEAL، Sofort، Maestro، Carte Bleue، Interac Online، Mint، FanaPay و OneCard پرداخت می کند.

 

چگونه می توانم اشتراک خود را لغو کنم؟

برای راهنمایی در مورد لغو اشتراک شما، لطفا اینجا را ببینید

 

آیا Celt-elVPN یک اشتراک طول عمر را ارائه می دهد؟

شماره این است که ارائه VPN امن، سریع و قابل اعتماد رایگان نیست.

اشتراک های طول عمر به معنی ارائه دهندگان باید با فقدان درآمد پایدار مقابله کنند. آنها معمولا با استفاده از زیرساخت های ارزان تر و کمتر امن، فروش مجلات کاربر و آدرس های IP برای درآمد اضافی، یا محدود کردن ارتقاء فن آوری و پشتیبانی از مشتری برای کاهش هزینه ها، مقابله می کنند.

Celt-elVPN متعهد به حفاظت از حریم خصوصی شما در اینترنت است و به طور مداوم منابع را سرمایه گذاری می کند تا اطمینان حاصل شود که بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چرا هیچ اشتراک طول عمر برای Celt-elVPN وجود ندارد، پست کامل وبلاگ را بخوانید.

 

چرا Celt-elVPN گران تر از سایر VPN ها است؟

اجرای شبکه امن و فوق العاده سریع در مقیاسی که Celt-elVPN انجام می دهد گران است. بر خلاف ارائه دهندگان VPN بودجه، Celt-elVPN به یک سرمایه گذاری بهتر سرمایه گذاری می کند

A single ExpressVPN subscription covers three devices on any platform at any time.

 

چه دستگاه و سیستم عامل شما پشتیبانی می کنید؟

Celt-elVPN دارای برنامه های کاربردی برای ویندوز، مک، iOS، اندروید، لینوکس، بلک بری، روترها و Kindle و نیز تنظیمات دستی برای لینوکس، Chromebook، روترهای بی سیم (Sabai، DD-WRT، Asus یا Tomato) و جریان رسانه یا کنسول های بازی (Apple TV، PlayStation 3، PlayStation 4، یا Xbox One).

 

آیا شما IP های ایستا یا پویا را ارائه می دهید؟

Celt-elVPN IP اختصاص داده شده یا ایستا را ارائه نمی دهد. این به این علت است که آدرسهای Celt-elVPN IP مرتبا مرتبا تغییر می کنند. هنگامی که شما به یک سرور Celt-elVPN متصل می شوید، به شما بهترین IP امکان پذیر داده می شود. ممکن است یک آدرس IP که قبل از آن متصل کرده اید، باشد یا ممکن است یکی دیگر از آنها را دریافت کنید. Celt-elVPN آدرس IP های مورد استفاده همه مشتریان را افزایش می دهد تا ناشناس بودن کاربر و حفظ حریم خصوصی شما را حفظ کند.

 

چند IP شما دارید؟

Celt-elVPN دارای 148 سرور VPN در 94 کشور در سراسر جهان است. هر مکان می تواند صدها سرور داشته باشد، هر سرور شامل هزاران IP است. در دسترس بودن سرور با توجه به پروتکل اتصال انتخاب شده (UDP، TCP، L2TP / IPSec، PPTP یا SSTP) متفاوت است. Celt-elVPN تعداد IP های موجود را مشخص نمی کند، زیرا ممکن است بسته به تقاضا و سایر عوامل تغییر کند.

 

آیا داده های خود را وارد می کنید؟

Celt-elVPN یک شرکت خصوصی متمرکز است که سیاهههای مربوط فعالیت یا سیاهههای مربوط به کاربران خود را ذخیره نمیکند. Celt-elVPN حداقل اطلاعات مربوط به استفاده از سرویس های ما را برای شناسایی و رفع مشکلات فنی جمع آوری می کند، اما این اطلاعات نمی تواند مورد استفاده برای ارتباط شما با فعالیت یا رفتار خاص باشد.

برای جزئیات بیشتر، شما می توانید سیاست سختگیرانه Celt-elVPN را بخوانید تا فعالیت و یا سیاهههای مربوط به اتصال، و همچنین سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط سرویس را حفظ نکنید.

 

Celt-elVPN امن است؟

بله Celt-elVPN اقدامات متعددی انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که اتصال VPN شما امن و مطمئن است:

پنهان سازی IP از طریق انتخاب 148 سرور در سراسر جهان
صنعت استاندارد 256 بیتی AES رمزگذاری
قفل شبکه (kill switch) برای حفاظت از نشتی عالی
هیچ سیاهههای مربوط به فعالیت و سیاهههای مربوط به اتصال وجود ندارد
DNS خصوصی و غیر صفر در هر سرور
پنهان کاری کامل برای حفظ حریم خصوصی در آینده
علاوه بر این ویژگی های استاندارد، Celt-elVPN دارای یک تیم اختصاصی از مهندسان امنیتی است که به طور مداوم به ارتقاء شبکه و برنامه های خود می پردازد تا تهدیدات جدیدی را برای حریم خصوصی شما به ارمغان بیاورد.

آیا برنامه ارجاعی دارید؟

بله Celt-elVPN 30 روز از خدمات رایگان برای هر ارجاع موفقیت آمیز ساخته است. هیچ محدودیتی برای تعداد ارجاعات شما وجود ندارد پس ثبت نام کنید و شروع به ارجاع کنید.

در مورد ارجاع Celt-elVPN بیشتر بدانید.

 

چرا باید Celt-elVPN را از سایر ارائه دهندگان VPN انتخاب کنم؟

Celt-elVPN یک شبکه حق بیمه VPN بهینه سازی شده برای سرعت بالا و قابلیت اطمینان را اجرا می کند. لذت بردن از پهنای باند نامحدود و انتخاب شما از سرورها در 94 کشور در سراسر جهان. Celt-elVPN بهترین برنامه های شبکه و VPN را در صنعت ساخته است. هنوز متقاعد نشده؟ Celt-elVPN با تضمین 30 روزه پول نقد در همه برنامه ها همراه است، بنابراین شما می توانید بهترین سرویس VPN موجود با خطر صفر را امتحان کنید.

 

کجا می توانم درباره Celt-elVPN بیشتر بخوانم؟

برای خواندن بیشتر درباره Celt-elVPN به عنوان یک شرکت، لطفا شرایط خدمات Celt-elVPN را اینجا بخوانید.

 

من هیچ پیوند برای دانلود برنامه ها را نمی بینم کجا می توانم آنها را دانلود کنم؟

برای دانلود برنامه های Celt-elVPN، وارد حساب کاربری خود شوید و سپس روی Set Up Celt-elVPN کلیک کنید.

زیر بخش مربوط به دستگاه شما، برای دانلود برنامه خود، روی دانلود کلیک کنید. برای راهنمایی در مورد چگونگی نصب برنامه خود، آموزش های نصب را اینجا ببینید.

 

چگونه می توانم به حساب Celt-elVPN خود وارد شوم؟

میتوانید در حساب Celt-elVPN خود وارد شوید، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور که در هنگام ثبتنام برای Celt-elVPN استفاده کردید.

اگر شما یک حساب Celt-elVPN ندارید، می توانید با کلیک روی زیر یک اشتراک را دریافت کنید:

 

چگونه Celt-elVPN را نصب کنم؟

 1. اشتراک اشتراک Celt-elVPN بگیرید
 2. به Celt-elVPN بروید و حساب من را در بالای صفحه انتخاب کنید
 3. با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم شوید
 4. در قسمت تنظیمات من، تنظیمات Celt-elVPN را انتخاب کنید
 5. برای نسخه مناسب دستگاه خود، از دانلودها استفاده کنید
 6. دستورالعمل ها را برای راه اندازی Celt-elVPN در دستگاه خود دنبال کنید و از امنیت اینترنت و اینترنت لذت ببرید!
 7. کمک خواستن؟ لطفا با تیم پشتیبانی Celt-elVPN تماس بگیرید.

کد فعال سازی کجا پیدا کنم؟

برای تنظیم برنامه VPN شما باید از کد فعال سازی خود استفاده کنید.

برای پیدا کردن کد فعال سازی خود، وارد حساب خود شوید و سپس روی Set Up Celt-elVPN کلیک کنید. کلیک کنید تا بخش مربوط به دستگاه شما را گسترش دهید و کد فعال سازی حساب خود را مشاهده خواهید کرد.

چرا Celt-elVPN برنامه دسک تاپ من به طور خودکار به روز رسانی نیست؟

بر خلاف نسخه های تلفن همراه، برنامه های دسکتاپ Celt-elVPN به طور خودکار به روز نمی شوند زیرا نسخه های موجود باید برای اولین بار حذف شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ شرکتی وجود ندارد

زنده ماندن در فضای مجازی قبل از خرید vpn و استفاده از یک وی پی ان پر سرعت غیر ممکن بوده است .با خرید فیلتر شکن برای گوشی ها هوشمند و کریو برای کامپیوتر امنیت آنلاین را تجربه کنید.